fbpx

Birebir Özel Ders

Online Birebir Özel Ders

Uygulamamız ; öğrencilerimizin pandemi , ulaşım sorunları veya Türkiye’nin herhangi bir şehrinde donanımlı özel ders öğretmeni bulmak gibi zorluklara en verimli çözümdür !

 

Derslerimiz ; online ders uygulaması üzerinden bağlanarak öğretmen ve öğrenci birebir masa başında çalışır gibi gerçekleşir.

 

Öğrencimiz ve öğretmenimiz ekran paylaşımı ile yazdıklarını ve seslerini birbirine ileterek ,  dersi istedikleri saatte ve günde tamamlama fırsatı bulurlar.

Sınıfta Birebir Özel Ders

Özel ders öğretmenlerimiz ; tamamen öğrencimizin bireysel eksiklikleri ve müfredat kazanımları doğrultusunda ; sosyal mesafe ve hijyen kurallarına da uyarak derslerini yıl boyunca sürdürmektedirler.

Derslerimiz sistem üzerinden kayıt edildiğinden , öğrencimiz istediği dersi sonradan tekrar izleme şansına sahiptir.

 

Kurumumuz branş Koçlarınca Türkiye’nin en seçkin yayıncı kuruluşlarının yayınları incelenerek kullanılacak yayınlar belirlendi.
Bu yayıncı kuruluşlardan edindiğimiz tüm online canlı ders anlatım dökümanları canlı online konu anlatım soru çözümlerinde Branş Koçlarınca kullanılacak ;serbest veya ödev çalışmaları için kullanılacak konu anlatım ve soru çözüm videoları,serbest deneme sınavları ve konu kavramaya yönelik çalışmalar için 30000’den fazla sorudan oluşan soru havuzumuz öğrencilerimizin erişimine açılacaktır.

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM