fbpx

Hakkımızda

ERGÜL KOÇ , Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümünden 1997 yılında mezun olmuştur. Ankara ve İstanbul’da uzun yıllara dayalı Özel Okul , Dershane ve Özel Ders deneyimlerine sahip olup; Ankara TÜMAY DERSHANELERİ,
BİLFEN KOLEJİ,
ÜSKÜDAR FEN LİSESİ…

Eğitim verdiği kurumlardan bazılarıdır.

Son olarak 2007 yılından itibaren kuruculuğu ve işletmeciliğini üstlendiği kendi kurumları olan ERKE DERSHANESİ ve ERGÜL KOÇ EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ÖĞRENCİ KOÇLUĞU adıyla halen faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyet ve amacımız ; öğrencilerimizin hedefledikleri Lise ve Üniversiteye yerleşebilmeleri için her bir öğrencimizin özelinde eksiklerini saptamak ve buna uygun programlar oluşturarak , uzman branş öğretmenlerimizle mini gruplar halinde veya bireysel çalışma ortamlarında gelişimlerine katkı sunmaktır.

ÖĞRENCİ VE VELİ YORUMLARI

Bizim Ergül Hanım ile yollarımız bundan oniki yıl önce kesişti. 2008 yılında kızım Yağmur 3. Sınıf öğrencisiydi. O günden beri bize hem okul derslerinde takviye hem LGS sınavında yardımcı hemde üniversiteye girişimizde AYT ve TYT de büyük desteği oldu. Biz her başımız sıkıştığında kapısını çaldık. Belkide doğru dürüst hiç ara vermeden bunca yıl desteğini aldik. Değişen sınav sistemleri ve puanlamalar, değişen müfredatlar, değişen ekonomik durumlar karşısında bizlere hep sunacagi bir çözüm, hep rahatlatacak bir yaklaşımı oldu. Tahmin edersiniz ki Yabancı Kolejlere giden çocuklar okullar tarafından maalesef sadece yurtdışına hazırlanıyor. Ama benim kızım Türkiyede kalmak ve burada üniversiteye gitmek istedi. Bu zor süreçte Ergül hanımdan lise hayatı boyunca tüm derslerden birebir takviye aldı. Böylece okulda gösterilmeyen konularıda tamamladı. 12. Sınıfta ise hem Ayt hem Tyt için dershane tarafından en uygun program belirlendi ve şu anda Kızım üniversite öğrencisi. Tüm yardımları ve katkıları için kendilerine teşekkür ederiz. Iyi ki kendisini tanımışız, iyi ki yollarımız kesişmiş.

Aybuke Bademlioğlu

Ergül Hanım ile karşılaştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Kızım şu an üniversite de öğrenci ve hiç yadsımadan söyleyebilirim ki orta ve lise eğitim yıllarında bize verdiği destek bugünkü eğitim hayatını olumlu bir şekilde etkilemiş ve istediği bölümde okumasında kolaylık sağlamıştır. Eğitim açısından istikrarlı tavrı, güler yüzü, anlayışı ve analitik yaklaşımı da insanda güven oluşturmaktadır. En çarpıcı olansa ticari anlayıştan uzak, eğitim amaçlı tavrıdır. Buradan tekrar kendisine teşekkür ederiz.

Emire Kutluğ

Müfredatın sık değişmesi ve genel olarak eğitimin kalitesinin düşmesi nedeniyle çocuğumuzun geleceği hakkında endişe içindeydik. Ergül hanım ile tanıştık. Önce mevcut müfredat ve sınav sistemine göre çocuğumuzun durumunu güncelledi sonra oluşturduğu çalışma programı ve takip metodu ile gelişimini anlık takip eder olduk.Ayrıca konu eksiği için takviye gerektiğinde her branşta çok iyi öğretmenlere yönlendirdi. O öğretmenler de gayretleriyle çocuğumuzu şimdi LGS ye hazırlıyor. Ergül Koç hanım ticarileşmeden bize her zaman en verimli yöntemleri öneriyor. Teşekkür ederiz.

Derya Özsoy

Okul ödevleri, Lgs hazırlığı derken çocuğumun iyice boğulduğu bir sırada Ergül Hanım’dan randevu alarak görüştük. Oldukça tecrübeli, profesyonel bir eğitimci. Kızımın ders yoğunluğuna uygun bir çalışma programı hazırladı. Artık kızım düzenli şekilde çalışıyor. Konu eksiği olduğunda tecrübeli branş öğretmenlerinden takviye alıyor ve önümüzdeki yıl gireceği sınava şimdiden hazırlanıyor.
Teşekkür ederiz.

Mustafa İşgören