fbpx

Hizmetlerimiz

Online Eğitimle TYT Yaz Kursu

TYT Yaz Kursu derslerimiz tüm ilgili branşlarda olmak üzere toplam 200 saattir. Pandemi nedeniyle kapalı mekanda canlı ders yapılması yasal olarakta hali hazırda mümkün olmadığında online olarak gerçekleşmektedir.

Online TYT Yaz Kursunun verimli olacağına inancımız ile 2 gün içinde gerçekleşecek toplam 8 saatlik ücretsiz ve sınırlı katılım ile eğitim gerçekleştireceğiz. Detaylar için tıklayınız.


Sınıfta Yüzyüze 4-6 Kişilik Gruplara Yıllık YKS (TYT & AYT) Kursu

Ergül Koç Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Merkezimizde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak bir sınıfta en fazla 6 kişi olacak şekilde TYT ve AYT kurs eğitimi düzenlenecektir. Eğitim detayları için tıklayınız.


Sınıfta Yüzyüze 4-6 Kişilik Gruplara Yıllık LGS Kursu

Ergül Koç Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Merkezimizde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak bir sınıfta en fazla 6 kişi olacak şekilde LGS kurs eğitimi düzenlenecektir. Eğitim detayları için tıklayınız.


Online Eğitimle Uzaktan YKS (TYT & AYT) Kursu

Öğrencilerimiz TYT & AYT eğitim saatinde bilgisayar, tablet veya cep telefonundan kursu verecek öğretmenimizine bağlanarak, öğretmenimizin ekran paylaşımı sayesinde tablet ekranına yazdığı her notu anlık takip edebildiği, öğretmenimizin sesini ve gerektiğinde görüntüsünü de canlı izleyebilecektir. İnternet erişimi olan herkes bu eğitime kayıt olabilir. Eğitim detayları için tıklayınız.


Online Eğitimle Uzaktan LGS Kursu

Öğrencilerimiz LGS eğitim saatinde bilgisayar, tablet veya cep telefonundan kursu verecek öğretmenimizine bağlanarak, öğretmenimizin ekran paylaşımı sayesinde tablet ekranına yazdığı her notu anlık takip edebildiği, öğretmenimizin sesini ve gerektiğinde görüntüsünü de canlı izleyebilecektir. İnternet erişimi olan herkes bu eğitime kayıt olabilir. Eğitim detayları için tıklayınız.


Online Birebir Özel Ders

Öğrencilerimiz pandemi, ulaşım sorunları veya Türkiye’nin herhangi bir şehrinde kendilerini uygun özel ders öğretmeni bulmakta güçlük çekmeleri nedeniyle başlattık. Online ders uygulaması üzerinden bağlanarak tek bir öğrencimizle sınıfta birebir ders anlatır gibi ihtiyaca göre görüntülü veya ekran paylaşımı ile öğretmenimizin yazdıklarını anlık kendi ekranından takip ederken berrak bir ses iletimi ile sözlü anlatımı ve karşılıklı soru cevap iletişimi sağlıyoruz. Eğitim detayları için tıklayınız.


Sınıfta Kişiye Özel Birebir Ders

Özel ders öğretmenlerimiz tamamen öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda istenilen branş dersi ile ilgili eğitim merkezimizde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak birebir özel ders vermektedir. Eğitim detayları için tıklayınız.

Online Vip Sanal Sınıf YKS(Tyt-Ayt) Kursu

Standart sınıflarımızın mevcudu daha kalabalık ve öğrencilerimiz kurs sırasında sorularını sadece sohbet seçeneğinden yazılı olarak sorabiliyor ve şartlara göre öğretmenimiz bunu sonradan ya da o an cevap veriyor iken ; Vip Sanal Sınıflarımız öğrenci sayısı en fazla 10 kişi ile sınırlandırılmış ve tüm öğrencilerimizin mikrofonu açık olacağından derse interaktif katılım sağlayabilecekler soru sorabilecekler. Detaylar için tıklayınız..