fbpx

Öğrenci Koçluğu


KURUCU MÜDÜRÜMÜZ
ERGÜL KOÇ

Öğrenci Koçluğu her şeyden önce belirli akademik formasyonlara sahip olmayı gerektirir.

Eğitim Danışmalığı , Öğrenci Koçluğu akademik formasyonlarını tamamlamış Koçlarımız ; aynı zamanda sınıf yönetme deneyimlerini de ekleyerek , en donanımlı durumu yakalamışlardır.

Her yaş döneminin öğrenci davranışları ve hazır bulunuşluk durumunun farkındalığı ile öğrencilerimizin aynı zamanda toplum içinde bir birey ve gelecekte ülkemizi yüceltecek kaynaklar olduğunun bilinci ile çalışıyoruz.

LGS ve YKS hazırlık öğrencilerinin en zor dönemlerini paylaşarak , yöneterek , elde ettiğimiz deneyimleri kendi kurumlarımızda hala devam ettiriyor olmak en büyük birikimimiz tabanımızı oluşturmaktadır.  

Geleceği yönetmek bugünün iyi yönetilmesi ile mümkün olur. Öğrencilerimize hedeflerine yürürken zamanı ve bilgiyi doğru kullandırtmak için kullanıyoruz.

Elbet her öğrenicimizin zaman ve hazırlanma süreç yönetim farkındalığı birbirinden ayrışır. Öğrencimizin kendi potansiyelini geliştirmesi için ; takibini yaptığımız ders çalışma programları belirliyor , yeterli miktarda test çözümü ile hızlandırarak sınav günü yaşanacak yüksek stresin önüne geçiyoruz.

İhtiyaç halinde ailelerimizle iş birliği içinde çalışmalarımızı destekleyici tüm seçenekleri değerlendiriyoruz.

Sizleri tüm bunları yüz yüze konuşmak dileğiyle bekliyoruz.              

EĞİTİM DANIŞMANI / ÖĞRENCİ KOÇU

ERGÜL KOÇ

 

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM