fbpx

Online VİP LGS Grup Programları

Online Eğitimle Uzaktan LGS Programı

2020-2021 LGS Hazırlık Programı’nı her branşta en seçkin öğretmenlerimiz ile öğrencilerimize ;  Türkiye’nin her yerinden internete erişim sağlanabilen bir noktadan herhangi bir bilgisayar veya tablet ile vereceğimiz giriş bilgilerini kullanarak katılabileceği web tabanı oluşturduk.

Öğrencimiz , programa herhangi bir bilgisayar , akıllı telefon veya tabletle katılabilecektir.

Programı yöneten branş Koçumuz ekran paylaşımı ile kendi ekranında anlatım yapacak , yazacak ve öğrencimiz bunu anlık takip edecek. Bu ekranda yazılan her döküman sonradan pdf formatında Branş Arşivinde Geçmiş Ders Notları olarak kayıtlanacak. Öğrencimiz bunları tekrar çalışabilecek. İşlenen konunun video kaydı da Dersi tekrar izle seçeneğinden tekrar edilebilecek veya programa katılamamışsa telafi edebilecek.

Kurumumuz branş Koçlarınca Türkiye’nin en seçkin yayıncı kuruluşlarının yayınları incelenerek kullanılacak yayınlar belirlendi.
Bu yayıncı kuruluşlardan edindiğimiz tüm online canlı ders anlatım dökümanları canlı online konu anlatım soru çözümlerinde Branş Koçlarınca kullanılacak ; serbest veya ödev çalışmaları için kullanılacak konu anlatım ve soru çözüm videoları , serbest deneme sınavları ve konu kavramaya yönelik çalışmalar için 30000’den fazla sorudan oluşan soru havuzumuz , öğrencilerimizin erişimine açılacaktır .

Deneme sınavlarında Türkiye geneli ve kurum içi sınavlarda “ Learning Managemenet System” olarak lansmanı yapılan Online Eğitim Yönetim Sistemimiz sınav sonuçlarını öğrencimizin her bir soruda geçirdiği süre ve yanıt doğruluğuna kadar detaylı bir değerlendirme ile konuyu kavrayıp kavramadığına veya soru tiplerine uyum sağlayıp sağlamadığına karar verecek ve Branş Koçunun son değerlendirmesinden sonra otomatik olarak öğrencimize ödev atamasını yapacak ve konuya hakimiyeti sağlanacaktır. Şüphesiz ki sistemimizin mükemmelliğine inanmakla birlikte BAŞARI , ancak Öğrencimizin gayreti , velilerimizin işbirliği ile mümkün olmaktadır. Bizim görevimiz ; BAŞARI için gerekli yönlendirmeleri yapmak ve ihtiyaç duyulan kaynak , danışman ve çalışma ortamını hazırlamaktır.

LGS Programı

Yıllık Kurs Ücreti : 7500 TL + KDV

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM