fbpx

Uygulanan Programlar

Online Eğitimle TYT Yaz Programı

TYT Yaz Kursu derslerimiz tüm ilgili branşlarda olmak üzere toplam 200 saattir. Pandemi nedeniyle kapalı mekanda canlı ders yapılması yasal olarakta hali hazırda mümkün olmadığında online olarak gerçekleşmektedir.

Online TYT Yaz Kursunun verimli olacağına inancımız ile 2 gün içinde gerçekleşecek toplam 8 saatlik ücretsiz ve sınırlı katılım ile eğitim gerçekleştireceğiz. Detaylar için tıklayınız.


Sınıfta Yüzyüze 4-6 Kişilik Gruplara YKS (TYT & AYT) , LGS Hazırlık Programları

Ergül Koç Eğitim olarak ,  sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak , bir sınıfta en fazla 6 kişi olacak şekilde 2020 – 2021 YKS ve LGS programlarımızı başlatıyoruz !!! Eğitim detayları için tıklayınız.Online VİP YKS ( TYT & AYT ) Hazırlık Programı

Öğrencilerimiz ders saatinde bilgisayar , tablet veya cep telefonundan derse bağlanarak , öğretmenimizin ekran paylaşımı ile tabletine yazdığı her notu sesli ve görüntülü takip edebilecektir. İnternet erişimi olan herkes bu eğitimi alabilir. Eğitim detayları için tıklayınız.


Online Eğitimle Uzaktan LGS Programı

Öğrencilerimiz LGS eğitim saatinde bilgisayar , tablet veya cep telefonundan öğretmenimize bağlanarak , öğretmenimizin ekran paylaşımı sayesinde tablet ekranına yazdığı her notu anlık takip edebildiği , öğretmenimizin sesini ve gerektiğinde görüntüsünü de canlı izleyebilecektir. İnternet erişimi olan herkes bu eğitime kayıt olabilir. Eğitim detayları için tıklayınız.


Online Birebir Özel Ders

Derslerimiz online ders uygulaması üzerinden bağlanılarak , öğretmen ve öğrenci birebir masa başında çalışır gibi gerçekleşir. Eğitim detayları için tıklayınız.


Sınıfta Kişiye Özel Birebir Ders

Özel ders öğretmenlerimiz tamamen öğrencimizin bireysel eksikleri ve müfredat kazanımları doğrultusunda , sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak , derslerini yıl boyunca sürdürmektedirler. Eğitim detayları için tıklayınız.

 

2020 – 2021 YKS PROGRAM AKIŞI

2020 – 2021 11. SINIF PROGRAM AKIŞI

2020 – 2021 LGS PROGRAM AKIŞI