fbpx

Online TYT Yaz Programı

Dersler tüm ilgili branşlarda olmak üzere toplam 200 saattir.

Online Yaz Programı Tanıtım Günleri düzenleyeceğiz. Tanıtım günleri toplam iki gün olacak. İki ayrı grup halinde öğrencilerimize Fizik ve Matematik olmak üzere 4’er saatten 8 saat dersi bu iki gün içinde anlatacağız. Derse katılım Online olacak ve ÜCRETSİZDİR. Ancak kontenjanımız sınırlıdır. Daha sonra bu tanıtımlarımızı video kayıt şeklinde sitemizden dileyen öğrencilerimizin erişimine açacağız. ÜCRETSİZ ÖN KAYIT yaptıran tüm öğrencilerimizin talepleri sayın velilerimizden Telefon ve E-Posta ile doğrulandıktan sonra kendilerine ders başlangıç saati ve nasıl erişim sağlayacaklarını bildiren bir e-posta yollayacağız.

İki gün sonunda öğrenci ve velilerimiz bizi, online sistemimizi tanımış olacaklar. tanıtım günlerini takip eden 1 hafta içerisinde ofisimize gelerek veya banka havale/eft ile veya kredi kartı ile online ödeyebileceklerdir. Kredi kartlarına dileyen velilerimiz için taksit seçeneğimiz mevcuttur.

Derslerimiz toplam 5 hafta sürecektir. Haftanın 5 günü, günlük 8 saattir. TYT Online Yaz Kursu 200 saatlik ücreti 1750 tl + KDV’dir.

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ ARAYALIM