fbpx

Online VİP YKS Grup Programları

Online Eğitimle VİP YKS (TYT & AYT) Programı

2020 – 2021 YKS programımız için ; öğrencilerimizin Türkiye’nin her yerinden internet erişimi olan bir noktadan bilgisayar , tablet veya telefondan katılabileceği web tabanımızı oluşturduk.

Vip Sanal Gruplarımızda öğrenci sayısı 5 ve 10 kişilik iki seçenek ile tüm öğrencilerimizin mikrofonu açık şekilde çalışmalara interaktif olarak katılacacakları bir ortam sunmaktayız.

Online eğitim alt tabanımıza Türkiye’nin en iddialı yayıncılık kuruluşlarının videolu konu anlatımı , videolu soru çözümü ve kullanılacak ders kitapları , soru bankaları yüklenmiştir.

Ayrıca soru havumuz ile kurum içi ve Türkiye geneli deneme sınavları , bu sınavları analiz eden yapay zeka programlarıyla da öğrencilerimizin eksikliklerinin saptandığı konularda doğrudan ödev ataması , analizi ve öğrenci – öğretmen – veli raporları elde etmekteyiz.

Soru havuzumuza erişim ile bireysel çalışmalara destek ve her öğrencimize bir Öğrenci Koçu ile en doğru yol haritaları çizmekteyiz.

Öğrencimiz , programa herhangi bir bilgisayar , akıllı telefon veya tabletle katılabilecektir.

Branş koçumuz ekran paylaşımı ile kendi ekranında anlatım yapacak , yazacak ve öğrencimiz anlık takip edecektir.

Bu ekranda yazılan her döküman sonradan pdf formatında kayıt altına alınacaktır.

İşlenen dersin video kaydı DERSİ İZLE seçeneğinden tekrar edilebilecek , böylece kaçırılan dersler de bu şekilde telafi edilebilecektir.

Kurumumuz branş koçlarınca Türkiye’nin en seçkin Yayıncı Kuruşlarının yayınlarını inceleyerek , kullanılacak yayınları belirledi.

Yayıncı kuruluşlardan edindiğimiz online canlı ders anlatım dökümanları , canlı online konu anlatım soru bankaları , konu anlatım ve soru çözüm videoları , deneme sınavları ve konu kavramaya yönelik çalışmalar için 30.000’den fazla sorudan oluşan soru havuzumuz öğrencilerimizin erişimine açılacaktır.

Deneme sınavlarında Türkiye geneli ve kurum içi sınavlarda “ Learning Managemenet System” olarak lansmanı yapılan Online Eğitim Yönetim Sistemimiz sınav sonuçlarını öğrencimizin her bir soruda geçirdiği süre ve yanıt doğruluğuna kadar detaylı bir değerlendirme ile konuyu kavrayıp kavramadığına veya soru tiplerine uyum sağlayıp sağlamadığına karar verecek ve Branş Koçunun son değerlendirmesinden sonra otomatik olarak öğrencimize ödev atamasını yapacak ve konuya hakimiyeti sağlanacaktır.

Şüphesiz ki sistemimizin mükemmelliğine inanmakla birlikte BAŞARI , ancak Öğrencimizin gayreti , velilerimizin işbirliği ile mümkün olmaktadır. Bizim görevimiz , BAŞARI için gerekli yönlendirmeleri yapmak ve ihtiyaç duyulan kaynak , danışman ve çalışma ortamını hazırlamaktır.

10 KİŞİLİK VİP GRUPLARIMIZA TYT & AYT ONLİNE HAZIRLIK PROGRAMI

 10 Kişilik VİP Grup Programlarımız

Yıllık Program Yayınlar Dahil : 8900 TL + KDV

5 KİŞİLİK VİP GRUPLARIMIZA TYT & AYT ONLİNE HAZIRLIK PROGRAMI

5 kişilik VİP gruplarımızda YKS ( TYT & AYT) Programlarımız ;  aynı sistem ve sürelerde uygulanacak olup Branş Koçlarımız ve Danışmanlarımız ,  her bir öğrencimizle daha fazla interaktif çalışma imkanı bulacaktır.

5 Kişilik VİP Grup Programlarımız

Yıllık Program Tutarı Yayınlar Dahil : 17500 TL+ KDV

Rehberlik ve sınav stres kaygı yönetimine yönelik online seminer ve bireysel danışmanlık kurumumuzca ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARILARINA KATKI AMAÇLI KÜÇÜK BİR HEDİYEMİZDİR.

 

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM